Reference a média

 

Hodnocení knihy od odborných kapacit:

 

„Vážená paní Jurištová,

Přečetl jsem si Vaši knihu opravdu s velkým zájmem a musím konstatovat, že máte spisovatelské nadaní, je to velmi dobře napsáno s přiměřeným dávkováním sémanticky přístupného obsahu a odborných znalostí k danému tématu. V každém případě Vám ke knize blahopřeji a současně Vám děkuji za poskytnutí této knihy, jejíž studium bylo pro mne velmi přínosné. 

Ve svém výzkumu byste měla pokračovat a od své intuice neustupujte ani o krůček, to je přece vzácná  intervence z kolektivního nevědomí.“

Prof. PhDr. Milan Nakonečný 

- český psycholog, historik, profesor, autor řady vysokoškolských učebnic a přední česká autorita na okultní tradici, především pak na český hermetismus. 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Milan_Nakonečný

https://www.youtube.com/watch?v=jHXHAacQCzM

 

 

„Vážená kolegyně,

Gratuluji.

Děkuji za hezkou a zajímavou knížku. Jsem rád, že se Vám ji povedlo vydat. Mnoha lidem něco řekne.“

MUDr. František Koukolík, DrSc. 

– český neuropatolog, spisovatel a publicista, propagátor kritického myšlení a vědeckého přístupu, Rytíř českého lékařského stavu.

https://cs.wikipedia.org/wiki/František_Koukol%C3%ADk

 

 

„Vážená a milá kolegyně, 

děkuji za zaslání Vaší knihy, která se mi opravdu líbila. Píšete velice srozumitelně a pěkně a také bez chyb, což dnes není úplně běžné. Líbila se mi i grafická úprava knihy. Snad bych jenom zvážila, zda by nebylo dobré uvádět zejména v první části textu přesnější odkazy na citovanou literaturu, i když jste ji samozřejmě převyprávěla po svém a máte možná pocit, že by odkazy narušily plynulost textu. Jinak Vám doporučuji pokusit se najít nakladatele, což není vždy snadné."

po vydání knihy:

“Vaše kniha je opravdu půvabná a obsahově hodnotná. Věřím, že by mohla zaujmout psychology i ostatní čtenáře. Moc bych Vám to přála.” 

Prof. PhDr. Alena Plháková, CSc

– česká klinická a poradenská psycholožka, jejími oblastmi zájmu jsou psychodynamická teorie a výklad snů, inteligence a kreativita, autorka psychologických učebnic.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Alena_Plháková

 

 

Média 

Je mi opravdu velkou ctí, že dostávám prostor na webu NEVIDITELNÝ PES (ve spolupráci se serverem LIDOVKY.CZ) - Prvním českém ryze internetovém deníku založeným panem Ondřejem Neffem.

https://neviditelnypes.lidovky.cz/kultura/povidka-dite-svetla.A211006_215651_p_kultura_wag

https://neviditelnypes.lidovky.cz/kultura/povidka-svet-u-nohou.A210915_213701_p_kultura_wag

https://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost/rozhovor-bila-kniha.A210608_180352_p_spolecnost_wag

https://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost/internet-jak-jsem-mela-tri-minuty-ucet-na-facebooku.A210202_231548_p_spolecnost_wag